Return to main page

 

MATMA LUX UWOLNIONA!

 Zbigniew Andrzej Nowacki

Łódź, listopad 2017

My photoMiło mi poinformować, że z okazji wygrania w loterii radia RMF FM sumy 25 000 zł postanowiłem uwolnić (do celów niezwiązanych z jakimikolwiek przepływami finansowymi) najsilniejszy produkt z serii programów MATMA czyli MATMA LUX. Jest to w istocie rzeczy produkt typu "2in1" (a może nawet "3in1"), ponieważ zawiera edytor map bitowych oraz kompilator z bardzo obszerną rodziną funkcji realizujących operacje graficzne. Takie połączenie jest unikalne w skali światowej i daje wiele nieznanych dotąd możliwości. Z tego względu aplikacja ta powinna być przydatna dla osób parających się grafiką komputerową, zarówno profesjonalnie jak i sporadycznie.

Oczywiście MATMA LUX potrafi także wykonywać rozliczne operacje matematyczne, włącznie z rozwiązywaniem nieliniowych równań różniczkowych wysokiego rzędu nierozwiązywalnych na papierze. A dla osób interesujących się językami programowania mamy nie lada gratkę (ewenement na skalę światową): definiowanie dowolnych operatorów użytkownika.

Program będzie działać na dowolnym komputerze wyposażonym w system operacyjny Microsoft Windows. Każda 32-bitowa wersja tego systemu jest odpowiednia. Możesz ściągnąć program MATMA LUX i używać go dowolnie długo (w celach niekomercyjnych) bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Jeśli chcesz to zrobić, kliknij poniżej:

Instalator programu MATMA LUX 

UWAGA: Osoby pragnące nabyć wersję profesjonalną proszone są o kontakt na e-mail:

novatron@wp.pl

Można tam również ewentualnie zgłaszać zauważone usterki programu.