Powrót do strony głównejPowrót do strony głównej

 

Możliwa geneza COVID-19

 Łódź, kwiecień 2020

Na całym świecie ludzie zastanawiają się, co spowodowało obecną pandemię. Bardzo popularna była hipoteza mówiąca, że te wirusy zostały sztucznie wyhodowane w jakimś laboratorium. Jednakże genetycy zbadali tę sprawę i stwierdzili, że SARS-CoV-2 (wywołujące COVID-19) musiały powstać na drodze naturalnej. Niemniej to nadal nie wyklucza przestępczych działań w tej materii (nie chodzi tu o spisek, a raczej o rabunek z zabójstwami).

Istnieje bowiem możliwość, że ktoś odkrył te koronawirusy bytujące w organizmach jakichś dzikich zwierząt, zbadał  drobnoustroje dokładnie, opracował szczepionkę przeciw nim, a następnie podrzucił je Chińczykom. W jakim celu to zrobiono? Otóż przygotowaniem szczepionki przeciw SARS-CoV-2 zajmuje się około sto ośrodków, przy czym bodaj trzy są najbardziej zaawansowane. WHO szacuje, że powstanie ona najwcześniej w przyszłym roku (normalnie zabiera to kilka lat).  Zatem złoczyńcy zamierzają odczekać do czasu, gdy inni zaczną coś otrzymywać, wówczas ogłoszą, że uzyskali i przetestowali niezawodną szczepionkę, zarobią dużo pieniędzy, a nawet być może odbiorą nagrodę Nobla. 

 Łódź, grudzień 2020

Oczywiście po przeczytaniu powyższego tekstu ci biologiczni zabójcy już będą ostrożni i na pewno nie będą ubiegać się o nagrodę, a nawet będą udawać, że ich szczepionka ma pewne wady. Mogą np. skierować do sprzedaży substancje, które celowo nie zostały przetestowane w odpowiednim stopniu. Policja powinna wziąć to pod uwagę i wykorzystać w śledztwie.